Люкс


Люкс

Про номер


Площа: 45м2

Кількість кімнат в номері: спальня, ванна кімната.

Варіанти розміщення: двомісне і одномісне, а також передбачено тримісне розміщення.

Інше: кондиціонер, телевізор з плоским екраном, доступ до Інтернету (Wi-Fi), банні приналежності.

Детальніше

Однокімнатний номер площею 45 кв.м., передбачає одномісне, двомісне, а також тримісне розміщення (двоспальне ліжко розміру “king-size” або ліжко розміру «євро-стандарт»), в номері ванна кімната (душова), телевізор з плоским екраном, сейф, доступ в Інтернет (Wi-Fi), тапочки, фен для волосся, ванні приналежності і парфумерія, міні-бар (вміст за додаткову плату).

Номер має індивідуальний дизайн – якість помітно в деталях!

В готелі є цілодобова парковка

Одномісне розміщення ціна/добу

2000 грн

Двомісне розміщення ціна/добу

2250 грн

У вартість номера включено:

ПДВ, сніданок, автостоянка, Будильник (за бажанням), доставка кореспонденції (факс, e-mail, інтернет (Wi-Fi), діти до 5 років без додаткового місця.

Вартість додаткового місця – 250,00 грн

У готелі працює ресторан класу люкс «Бордо» з 7:30:00 до 22:00

Розрахунок за надані послуги готелем «Бордо» проводиться в національній валюті у вигляді передоплати або за фактом надання послуги. Клієнт має право визначити для себе зручну форму розрахунку: кредитна карта, готівковий розрахунок при заїзді, безготівковий розрахунок (100% передоплата).

Ранній заїзд та пізній виїзд оплачується додатково. Про ранній заїзд і пізній виїзд просимо повідомляти заздалегідь.

Час заїзду 13:00                   Розрахунковий час виїзду: 12.00.

Услуги

×
ПРАВИЛА ГОТЕЛЮ

 

 1. Загальні положення
  • Ці Правила розроблено на основі «Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг» затверджених наказом Державної туристичної адміністрації України № 19 від 16.03.2004 року, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 2 квітня 2004 р. № 413/9012.
  • У своїй діяльності готель керується чинним законодавством України, «Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг», та цими Правилами
 • Режим роботи готелю — цілодобовий.
 1. Інформація про послуги
  • Готель зобов’язаний надати споживачу необхідну, достовірну інформацію про готельні послуги, а саме:

— прейскурант цін на номери; перелік основних послуг, що входять в ціну номера; перелік і ціну додаткових послуг, що надаються за окрему плату; відомості про форму та прядок оплати послуг; перелік категорій осіб, що мають право на отримання пільг (діти до 5 років); відомості про роботу ресторану; відомості про роботу побутового обслуговування; відомості про органи, що здійснюють захист прав споживачів.

2.2. У випадку погіршення стану здоров’я або поганого самопочуття, звертайтесь до чергового адміністратора готелю «Бордо» (зателефонувати з готельного номеру – 101; з моб.тел. — 0999004713). Для Вас буде організований виклик бригади швидкої допомоги.

 1. Порядок бронювання номерів (місць), укладання договору на готельне обслуговування та оплати послуг
  • Готель має право укладати договір з замовником на бронювання номерів, а також приймати замовлення на бронювання за допомогою поштового, телефонного або іншого зв’язку (електронної пошти). Договір вважається укладеним тільки в разі письмового акцепту готелем, направленого йому замовлення на бронювання та досягнення сторонами згоди щодо всіх істотних умов.
  • При бронюванні номера готель має право запросити 100% оплату за надання готельних послуг У разі відмови споживача сплатити, його розміщення у готелі проводиться у порядку загальної черги. При неприбутті споживача до 18:00 (час анулювання) в день замовленого прибуття, замовлення анулюється, якщо бронювання номера не було підтверджено.
  • Для продовження гарантії повідомте, будь ласка, дані про Вашу банківській картці або оплатіть заброньовані послуги.
  • Готель має право застосовувати вільні ціни і тарифи, та систему знижок на всі послуги, що надаються. Готель залишає за собою право зробити скан-копію документу, що підтверджує особу гостя.
  • Ціна номера, вартість додаткових послуг, в т.ч. бронювання, встановлюється готелем самостійно, форма оплати визначається договором між споживачем та готелем. Готель може застосовувати добову або напівдобову оплату готельних послуг.
  • Плата за надання готельних послуг стягується у відповідності до єдиної розрахункової години — 12-ї години поточної доби. Перша доба проживання оплачується при поселенні.
 • При проживанні у готелі менше однієї доби, плата стягується за повну добу; незалежно від розрахункової години.
 • При розміщенні громадян з 0-00 год. до 6-00 год., плата за проживання до розрахункової години стягується за добу.
 • При розміщенні громадян з 6-00 год. до розрахункової години (12-00), плата за проживання стягується за півдоби, якщо номер вільний.
 • При виїзді гостя протягом 6 годин після розрахункової години плата стягується за півдоби, а при виїзді понад 6 годин після розрахункової години — за повну добу.
  • При розміщенні дітей віком до 5 років (включно) з батьками в одному номері без надання місця, плата за проживання дітей не стягується.
  • Якщо споживач неодноразово порушує Правила проживання у готелі та/або Правила пожежної безпеки, що призводить до матеріальних збитків, та/або створює незручності для інших споживачів, Готель має право відмовити у поселенні або розірвати договір (здійснити виселення). Також Адміністрація готелю залишає за собою право відмовити в поселенні гостя на свій розсуд.
 1. Порядок надання послуг
  • Номер (місце) в готелі надасться споживачу при пред’явленні паспорта або іншого документа, який засвідчує особу та за дозволом гостя, сканується; свідоцтво про народження неповнолітніх, які не досягли 16 років, посвідчення водія, військового квитка і заповненої анкети встановленого зразка. У разі втрати чи пошкодження речей споживач має право повідомити про це готель Якщо до закінчення строку проживання споживач не пред’явив свої вимоги до готелю, вважається, що його речі не були втрачені чи пошкоджені.
  • У разі виявлення забутих речей готель повідомляє власника речей (за умови що їх власник відомий). Забуті речі зберігаються у готелі протягом шести місяців, після чого передаються у відповідні органи для реалізації або знищуються, про що складається відповідний акт установленої форми.
  • Споживач зобов’язаний дотримуватись цих Правил. Якщо споживач порушує внутрішні правила проживання у готелі, а також створює незручності для інших споживачів, готель має право здійснити виселення і не надати права поселення в майбутньому.
  • Обов’язки споживачів:
 • дотримуватись встановленого адміністрацією готелю порядку проживання;
 • дотримуватися чистоти;
 • дотримуватись правил пожежної безпеки;
 • при виході із номера замкнути його і здати ключ адміністратору;
 • відшкодувати збитки, в разі пошкодження майна готелю, у відповідності з чинним законодавством.
 • при виселенні з готелю повернути ключ черговому адміністратору, в разі втрати ключа – сплатити штраф у розмірі 100 грн.
  • Споживачам, які проживають у готелі, не дозволяється:
 • заносити і зберігати у номерах речовини, матеріали і предмети, що є небезпечними для життя і здоров’я громадян;
 • залишати у номерах сторонніх осіб на період своєї відсутності, а також передавати їм ключ від номера без попередження адміністрації готелю;
 • залишати в номері гостей з 23.00 години до 6.00 години;
 • палити у номері (штраф у розмірі 1000 грн);
 • передавати іншим особам свою візитну картку.
 1. Відповідальність готелю і споживачів за невиконання обов’язків під час надання готельних послуг
  • Готель зобов’язаний забезпечити якісне надання послуг згідно з вимогами чинного законодавства, цих Правил та договору.
  • За умови невиконання повністю або частково договірних зобов’язань, пов’язаних з наданням послуг, готель відшкодовує іншій стороні завдані збитки.
  • Споживач при виявленні недоліків у наданій послузі має право вимагати усунення недоліків безкоштовно та у визначений термін. Готель повинен ужити заходів щодо усунення недоліків наданої послуги протягом години з моменту пред’явлення споживачем відповідної вимоги.
  • Відшкодування збитків, що були заподіяні споживачем у зв’язку з пошкодженням майна готелю, здійснюється ним відповідно до чинного законодавства України.
 2. Контроль за дотриманням Правил
  • Контроль за дотриманням готелем та споживачами цих Правил здійснюють місцеві органи влади.
  • За порушення санітарних вимог або надання готельних послуг, що не відповідають вимогам нормативних документів, стосовно безпеки для життя, здоров’я та майна споживачів і навколишнього середовища, готель несе відповідальність згідно із чинним законодавством.
  • Готель зобов’язаний здійснювати контроль за додержанням персоналом цих Правил. У разі порушення Правил винні особи несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
×
УСЛОВИЯ КОНФИДИЦИАЛЬНОСТИ

 

Политика защиты персональных данных в соответствии с Общим регламентом по защите данных (General Data Protection Regulation (GDPR)

Руководствуясь ст.13 Регламента (ЕС) 2016/679 Европейского парламента и Совета от 27 апреля 2016 года «О защите физических лиц в отношении обработки персональных данных и о свободном перемещении таких данных, а также об отмене Директивы 95/46/ЕС 95/46/EC(OJ L 119, 4.5.2016, p. 1–88)» – касательно обработки ваших персональных данных настоящим уведомляем, что:

1. Контроллером данных является Отель. Связаться с контроллером вы можете, используя его данные, указанные в разделе «Контакты» на странице сайта, где вы осуществляете бронирование.

2. Ваши данные обрабатываются для решения вопросов, связанных с бронированием, заключенными контроллером соглашениями, продвижением его услуг, а также, чтобы контроллер имел возможность связаться со своими клиентами. Обработка данных в указанном объеме соответствует ст.6, п.1 Общего регламента по защите данных (GDPR).

3. Обработка ваших данных связана с осуществлением вашего бронирования.

4. Ваши данные будут обрабатываться в период действия настоящего соглашения с Отелем, в котором вы останавливаетесь для проживания.

5. Вы имеете право запросить у Отеля доступ к своим данным, а также право на их исправление, удаление, ограничение их обработки, право на возражение на обработку персональных данных, и право на портативность персональных данных.

6. Вы имеете право подать жалобу в надзорный орган, если сочтете, что ваши персональные данные обрабатываются не в соответствии с Общим регламентом по защите данных (General Data Protection Regulation).

7. Предоставление персональных данных осуществляется на добровольной основе.

8. Отель не будет профилировать ваши данные, а также выполнять автоматические решения на основании данного соглашения.

×